Stay up to date with news from the first-hand.
Public Relations Devision
05.10.2022 so'nggi avloddagi 5G Ucell uyali aloqasi
Sizning eʼtiboringizga "" yangiliklar nashrining jurnalisti Shuxrat Shokirjonovning maqolasini taqdim etamiz: Samarqand shahrida Shanhay hamkorlik tashkiloti sammitini oʼtkazishga tayyorgarlik koʼrish davomida ulkan bunyodkorlik ishlari amalga oshirildi. Mazkur nufuzli xalqaro anjuman arafasida Samarqandda Ucell aloqa operatori 5G standartidagi uyali aloqani ishga tushirdi.
“Sof” tariff line from Ucell: affordability, simplicity and convenience
From September 28 to November 30 Ucell carries out "Cheaper" campaign. During the campaign, all new subscribers connected to Sof 40 and higher tariffs will get a 25% discount on their monthly fee.
Happy teacher and mentor day!
Dear teachers and mentors! Sincerely we congratulate all the teachers of Uzbekistan, who have dedicated their lives to a difficult and at the same time the honorable profession in the world, on a national holiday - the Day of Teachers and Mentors.
Ucell va UNICEF: “Yaxshi narsalar interneti” loyihasi doirasidagi hamkorlik
Ucell jamiyatning ijtimoiy mas’uliyatli korporativ a’zosi sifatida ko’p yillar davomida mamlakat ijtimoiy-iqtisodiy hayotida faol ishtirok etib kelmoqda. Bugun Ucell, Sog‘liqni saqlash vazirligi va Ichki ishlar vazirligi raqamli tafovutni bartaraf etish va jamiyatni barpo etishga ko‘maklashishga qaratilgan UNICEF “Yaxshi narsalar interneti” (YNI) loyihasini qo‘llab-quvvatladi.
Ucell expands mobile network in Bukhara region
The popular Bukhara TV channel Istiqlol TV aired a story about the development of mobile communications in the region. At present, there are more than 1100 base stations of mobile communication in the region, and the level of network coverage of settlements has reached 96%.
Farg'ona vodiysida 4G tarmog‘ida vaqtinchalik uzilishlar
Namangan, Farg‘ona, Andijon viloyatlarida Farg‘ona vodiysida aloqa xizmatlarini ko‘rsatuvchi va mobil operatorlarni, jumladan, Ucellni transport kanallari bilan ta’minlovchi hamkorlar magistralidagi avariya tufayli LTE (4G) tarmog‘i ishida uzilishlar yuzaga kelishi mumkin.